جمعه 28 بهمن 1390 - 20:57:45

تبلت بخرم یا لپ تاپ؟
سوال متداولی که مقالات فراوانی به آن پرداخته اند این است که تبلت ها برای چه کاربران و چه نوع نیازهایی مناسب ترند.
به طور کلی 3 دسته کاربر رایانه ای وجود دارد...به طور کلی 3 دسته کاربر رایانه ای وجود دارد که هر یک نیازهای متنوعی دارند،اکثر کاربران رایانه ها به دنبال استفاده از نرم افزارها،بازی ها و امکانات گوناگون نرم افزاری هستند و یا با توجه به نیازی خاص با یک یا چند نرم افزار کار کرده و استفاده تخصصی از آن میکنند.گروهی دیگر که برنامه نویس نام دارند در پی گسترش و توانمند سازی ابزارهای دارای پردازشگر (مانند رایانه رومیزی،لپ تاپ و تبلت) هستند.
شما در کدام گروه جای دارید؟
چنانچه نیازهای روزمره، کار با اینترنت و بازی در وقت های اضافه را از یک رایا
نه میطلبید شک نکنید که تبلت ها همه نیازهای شما را به بهترین نحو پاسخ خواهند داد.چرا که اغلب نرم افزارهایی که نیاز روزمره کاربران است و جذاب ترین بازی ها در حال حاظر برای سیستم عامل های تبلت ها آماده میشوند.
کم بودن حجم و سهولت حمل و نقل تبلت ها محبوبیت این دستگاه ها را روز به روز بیشتر کرده است.
کاربرانی که بنا به حرفه از دستگاه های رایانه ای استفاده میکنند نیز بزودی به سوی تبلت ها خواهند آمد چرا که سهولت بهره وری از این دستگاه ها از یک رو و آسانی حمل از سوی دیگر جذابیت این دستگاه ها را نزد این گروه می افزاید،در ضمن سیستم عامل ویندوز 7 نیز بر روی برخی تبلت ها عرضه میشود که موجب از بین رفتن دغدغه عدم هماهنگی نرم افزارها با سیستم عامل هایی نظیر آندروید و مک است.
اما برنامه نویسان در حال حاظر نوت بوک را بر تبلت ارجه میشمارند چرا که سادگی استفاده از کیبورد و فضای بزرگ نمایشگر های لپ تاپ ها کار را برای این قشر آسان تر میکند.

نویسنده: سید بهنود حسینی رضی


web counter


نظرات:5 |  نسخه مناسب برای چاپکرپی، گارانتی تخصصی تبلت در ایران

نام کاربری:             رمز عبور:

[ ]
[ ]
منوی اصلی


تیم والیبال بانوان کرپی
اطلاعات بیشتر >>
تمامی حقوق سایت متعلق به موسسه بان میباشد.