يكشنبه 27 شهريور 1390 - 13:46:58

همواره آدمیان به دنبال راه حلی برای سادگی و پیشبرد هرچه بهتر و به صرفه تر کارهایشان بوده اند و در این راه هرچند متحمل زحمات زیادی شده اند اما دست آخر میوه ی تلاش و زحمات خویش را به بهترین شکل چیده اند. انسان ها همیشه دوست داشته اند بتوانند به راحتی کارهایشان را پیش ببرند و به سرعت آنها را انجام دهند و از همین رو دستگاه های زیادی را اختراع کردند که یکی از آنها کامپیوتر است.کامپیوترها نیز برای اهداف و مقاصد مختلف انسان ها دسته بندی شدند و هر دسته ای نیاز خاص آن دسته را پاسخگو است،برای مثال ابرکامپیوترها که همواره مشتریان خاص و محدود خود را دارد.
اما طبع انسان همواره بیش از آنچه که دارد می خواهد و به قولی زیاده خواه است ، و این زیاده خواهی را تا حدی پیش برد که توانست وسیله ای بسیار بزرگ را که تنها برای محاسبات خاص و کارهایی بخصوص استفاده میشده، به اندازه یک مانیتور کوچک 10 اینچی یا حتی کوچکتر، برای انجام کارهای روزمره ی خود درآورد،وسیله ای کوچک و پرکاربرد و همراه که نام آن تبلت (پد) است.
از مزیت های شاخص این دستگاه کوچک به قابلیت حمل،سبک وزن بودن ، لمسی بودن دستگاه ، سازگاری، کاربری آسان و به صرفه ی آن با توجه به طول عمر باطری و نیازهایی که پاسخگوست ، میتوان اشاره کرد. به خصوص تمامی نمونه های مشابه این دستگاه کاربردی سازگار و مناسب با محیط های اتوماسیونی دارد،و میتوان بیشترین بهره را ازین دستگاه در اتوماسیون های صنعتی ، سازمانی ،کتابخانه ای و غیره و به خصوص در مدارس برد. این دستگاه به دلیل کارایی بالای خود و همینطور سادگی استفاده از آن و اینکه به سادگی در دست قرار می گیرد و همینطور به دلیل تاچ بودن آن و در نمونه هایی پیشرفته تر به دلیل استفاده از خنک کننده های قوی و هوشمندانه در داخل دستگاه به عنوان یک نمونه ی مفید و پرکاربرد در مدیریت سازمان های مختلف استفاده میشود ، و توانسته به مانند پلی ارتباط مدیران را با کارمندان (و یا مشتریان) سازمان دهد. به دلیل سادگی استفاده از دستگاه و همینطور کارایی بسیار بالای آن می توان سامانه اتوماسیون سازمان ها را هرچه بهتر بهبود بخشید و نیروی کار در سازمان ها را متحدتر و به روزتر به پیش برد تا نیازهای مشتریان خود را به بهترین شکل مرتفع کنند و وظایف سازمانی محوله را در زمانی بسیار کوتاه تر و با بازدهی بالاتر به انجام رسانند.
 
 
  مقاله از سرکار خانم مهندس حاتمی


نظرات:1 |  نسخه مناسب برای چاپکرپی، گارانتی تخصصی تبلت در ایران

نام کاربری:             رمز عبور:

[ ]
[ ]
منوی اصلی


تیم والیبال بانوان کرپی
اطلاعات بیشتر >>
تمامی حقوق سایت متعلق به موسسه بان میباشد.